NEMAČKA
SKANDAL U BUNDESLIGI Klub mu ispada iz lige, a on gleda u mobilni telefon (FOTO)

Klub iz glavnog grada Nemačke trenutno doživljava teške trenutke svoje duge istorije. Herta se bori za opstanak, a u utakmici sa direktnim konkurentom za ispadanje Hofenhajmom poraženi su 3:1.
Florijan Niderlehner važi za jednu od glavnih zvezda tima, na terenu je proveo samo prvo poluvreme, ali se o njemu danas mnogo priča zbog toga šta je uradio u 58. minutu utakmice. Dok su njegovi saigrači na terenu u tom trenutku gubili 3:0, Niderlehner je uhvaćen kako koristi mobilni telefon dok sedi na klupi. Fudbaleri Herte je očigledno bilo dosadno u trenutku dok je njegov tim ubedljivo gubio od Hofenhajma.
Navijači Herte su ljuti na svog fudbalera jer smatraju da je morao da bude skoncetrisan na dešavanja na terenu bez obzira na rezultat u tom momentu. Pred Hertom je velika borba za opstanak u Bundesligi, posle 25 odigranih kola tim iz Berlina se nalazi na 16. mestu samo 21 osvojenim bodom.
Hertha are about to be relegated and Niederlechner is on instagram during the game ☠️ pic.twitter.com/1bPTZBun7G
— Joey (@Hopp_Fan) March 18, 2023
PROČITAJTE JOŠ:
TUŽNA VEST IZ HRVATSKE Preminula legenda jugoslovenskog fudbala
Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.