Budimo u kontaktu

REPREZENTACIJE

SKANDAL! Zvuci seksa utišali žreb za EP, kako će Nemci ovo da objasne? (VIDEO)

Darko Noveski

Objavljeno

,

David Silva na žrebu (Foto: Beta/AP)

Održan je žreb u Hamburgu za Evropsko prvenstvo koje će se naredne godine od 14. juna do 14. jula u Nemačkoj. Srbija je u grupi “C” sa Engleskom, Danskom i Slovenijom.


SERIJA A: Od 20:45 igraju Milan – Frozinone, a u kladionici MaxBet je kvota na pobedu domaćina 1.50.


Deluje da je za sada “B” grupa ta grupa “smrti” jer su u njoj Španija, Italija i Hrvatska. Albanija je autsajder. Ipak, trenutno se najmanje, kada je reč o žrebu, priča o jačini grupa. U prvom planu je skandal.

Naime, dok je David Silva izvlačio rivale iz četvrtog šešira i izvukao Švajcarsku u pozadini tokom prenosa su se čuli zvuci seksa. To je zapalilo društvene mreže:

Sad ostaje da vidimo kako će Nemci da objasne ovaj skandal…

Kliknite da ostavite komentar

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.