ŠOK U ISTANBULU Ozil izbačen iz Fenerbahčea!

ŠOK U ISTANBULU Ozil izbačen iz Fenerbahčea!
Mesut Ozil (Foto: Beta/AP)

Nije pošteđen i pored statusa najveće zvezde u timu. Iz Fenera poručuju – Ozil i Tufan van prvog tima!


EVROLIGA: Kvota naše kladionice na pobedu Efesa protiv Olimpije Milano je 1.45. Meč počinje u 18:30.


Mnogo toga ne funkcioniše kako treba u Fenerbahčeu, koji ni ove godine neće da osvoji titulu prvaka Turske. Pored loših rezultata prisutna je i loša atmosfera u timu. Tamošnji mediji navode da su Mesut Ozil i Ozan Tufan izbačeni iz ekipe zbog sukoba sa trenerom Kartalom.

Navodno je pomenuti dvojac zakazo sastanak sa trenerom kako bi razjasnili zašto je Mesut izveden iz igre na poluvremenu protiv Konje. Ozan je stao u odbranu svog kolege uz navođenje da Kartal treba prema svima jednako da se ophodi.

Trener turskog velikana ekspresno je otišao kod uprave i saopštio kako mu Ozil i Tufan prave probleme u timu, što je rezultovalo suspenzijama na neodređeno vreme.

Nemac turskog porekla ima važeći ugovor sa Fenerom do 2024. godine i prava je dilema kako će se ovaj problem rešiti, kao i na čiju stranu će navijači da stanu.

PROČITAJTE JOŠ:

HAOS! Liban je mogao do baraža, ali Sirija nije dala! Domaći navijači u trku napustili stadion kako bi jurili sudije i goste! (VIDEO)

Kid otkrio zašto Bobi ne igra: Spreman je, mogu da računam na njega, ali…

Povezane vesti

Simić za MBS: Evropa je obezbeđena, ali tu ne stajemo! Želimo nešto veliko, Arhus je ozbiljan rival

Pogodio je u centar sa izborom kluba. Prošle sezone Veljko Simić je osvojio duplu krunu sa Sabahom u Azerbejdžanu prekinuvši desetogodišnju dominaciju Karabaga. Letnja misija je krenula uspešno, a plasman u treće kolo kvalifikacija za Ligu šampiona donelo je zadovoljstvo.  Ambicije ostaju visoke, a naredni izazov biće danski Arhus. U razgovoru za MaxBet Sport krilni...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.