
Poznata pesma „Bajage i instruktora“ kaže „Da l’ je to sudbina il’ ko zna šta li je“, te dva kluba Sportskog društva Crvena zvezda naći će se u istoj državi, istom gradu, istom stadionu u isto vreme. Reč je o fudbalskom i košarkaškom klubu Crvena zvezda.
Žreb za fudbalsku Ligu Evrope dodelio je Zvezdi ekipu Monaka, a onda se dogodilo nešto neverovatno, za šta su šanse minimalne. Naime, FK i KK Crvena zvezda će 3. novembra zajedno da gostuju u Monte Karlu. Jedni u Ligi Evrope, drugi u Ligi šampiona. I to u isto vreme na istom mestu.
Fudbaleri će na krovu zgrade na kojoj se nalazi stadion „Luj drugi“ od 19 časova da ukrste koplja sa Ben Jederom, Volandom i drugarima, dok će košarkaši sprat niže da igraju sa Džejmsom, Lojdom i ostalim pulenima Saše Obradovića.
Još je rano pa nije isključeno da košarkaški dvoboj bude pomeren za koji sat kasnije pa možda i dan. Da navijači oba kluba naprave spektakl na oba meča.
PROČITAJTE JOŠ:
PUKLO KAO GROM Gasijev posle minut i po patosirao Amerikanca (VIDEO)

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.