NAĐ O PRELOMNOM DELU SEZONE: Trebalo je da imamo veću prednost, znamo kako funkcioniše Zvezdino proleće!

NAĐ O PRELOMNOM DELU SEZONE: Trebalo je da imamo veću prednost, znamo kako funkcioniše Zvezdino proleće!
Albert Nađ (Foto: Starsport)

Ako bi se gledalo kroz prizmu pozicije, sezona Partizana bila je uspešnija nego prethodna. Zabeležen je skok sa četvrtog na drugo mesto i plasman u teške kvalifikacije za Ligu šampiona.


ŠVEDSKA: AIK u 19.10 dočekuje Geteborg, a kvota kladionice MaxBet na pobedu domaćina je 1.95.


Sa druge strane, ne pamti se da je ekipa crno-belih bila toliko inferiorna u mečevima sa uslovno slabijim rivalima u Superligi. Trener „parnog valjka“ Albert Nađ analizirao je učinjeno i poručio da je ekipa pala posle remija na „Marakani“ protiv Crvene zvezde (2:2), kao i da je morala da ima veću prednost pred prolećni deo šampionata.

– Uspavali smo se posle 2:2 na Marakani, tim remijem smo zadržali prvo mesto, a zaboravili smo na činjenicu da je Zvezda bila bolja tada i da smo mogli da izubimo. Onda je došao Napredak, pa Lučani… Ponosan sam što su na kraju momci ipak izdržali sve, uspeli da u poslednjem kolu ipak ne strepimo. Nismo iskorisitli dobro momenat kada Zvezda nije bila u dobrom momentu. Imali smo sedam bodova više, pa ispustili to, pa okrenuli u onom jesenjem delu. Pred zimsku pauzu je došlo do pada, a trebalo je da imamo mnogo veću bodovnu prednost, jer dobro je poznato Zvezdino proleće i kako sve funkcioniše. Nismo iskoristili šansu, ogroman pritisak, neki rezultati nisu bili dobri, ali na kraju smo na Banovom brdu rešili, uz  veliku pomoć Aleksandra Jovanovića – izjavio je Nađ.

On je dodao da će Partizan teško da zadrži Mateusa Saldanju.

– Saldanja će najverovatnije napustiti klub, dečko je ozbiljan potencijal, kvalitetom može da igra u ligi petica, na to sigurno ne možemo da utičemo, jer će sigurno doći neka zanimljiva ponuda. Od bočnih, preko veznih igrača, do odbrane. Svuda nam trebaju pojačanja, a ima zanimljivih i domaćih igrača. Najponosniji sam na to što smo uspeli da ostanemo tu gde jesmo, jer sm oprošle godine bili četvrti. Iako lično nisam zadovoljan celom sezonom. Došli snmo u situaciju da strepimo, ispustili smo mnogo bodova, u jednom momentu smo bili i prvi ispred Zvezde – rekao je Nađ.

Povezane vesti

Posle Ferencvaroša na talonu Holanđani

Ostali su Bešiktaš i Tvente. Dva najbolja tima u grupi nosioca, a žrebom je odlučeno da Holanđani budu domaćini pobedniku dvomeča između Vojvodine i Ferencvaroša. Ako prođu komšije, ekipa iz Novog Sada imaće težak zadatak da nastavi plovidbu u kvalifikacijama za Ligu Evrope. Klub iz Enšedea je godinama u usponu. Prošle sezone su bili konstantno...

Domeniko Mesina na odlasku otkrio ko je najbolji srpski sudija

Domeniko Mesina završio je misiju u Fudbalskom savezu Srbije, a na oproštajnoj konferenciji osvrnuo se na period koji je proveo na čelu Sudijske komisije. Italijan je govorio o načinu rada, delegiranju arbitara, VAR tehnologiji, ali i tvrdnjama da je tokom mandata bio izložen pritiscima. Mesina je istakao da je od početka želeo jasno definisanu odgovornost...

Vojvodina vratila kapitena

Vojvodina nastavlja sa pojačanjima. Nnovosadski klub je potvrdio da je uspeo da finišra posao leta i vrati nekadašnjeg kapitena Dejana Zukića. Okačen je crveno-beli dres sa brojem deset uz natpis: „Kapiten ponovo na Karađorđu“…   View this post on Instagram   A post shared by FK Vojvodina (@fk_vojvodina) Jasno je da je reč o Zukiću...

4 komentara

  1. Trebalo je da IMAMO TRENERE a ne NESPOSOBNJAKOVICE poput TEBE,DULJAJA,PETRICA i STOLICE. A da nemamo ovu IZDAJNICKU UPRAVU vas trojica NEBI SJELI NA KLUPU PARTIZANA ni kao vodonose a kamo li kao treneri.

  2. Ne biste vi ni bili u prednosti da nije bilo onih tri puta od 0:2 do 3:2 uz pomoc magicnih oenala!
    Znamo mi to!
    E o tome pricaj!
    Zvezdino prolece da nije bilo enormne srece za vas bi zavrsilo sa 15 golova u vasoj mrezi iz tri utakmice,e to znamo Igore!

    1. Pitanje je kako bi sve funkcionisalo, kada bi se svako od nas fokusirao na svoje dvorište, a malo manje bio opterećen, šta se dešava u komšiluku.
      Da apsurd bude veći, pojedini kompleksaši, mnogo veći fokus imaju prema Partizanu, no prema klubu za koji navodno navijaju.

      Inače..to je više opštepoznata okolnost.
      Skoro sam naišao na članak u vezi imenovanja Stankovića , za trenera nekog kluba u Rusiji. Gde drugi omalovažaju „uspehe“ Stankovića, konstatacijom, da je on te „uspehe“ imao pod opštepoznatim okolnostima. I u sredinama gde se titule osvajaju, kako se osvajaju.
      Čak i pojedini „kompleksaši“ ovde na ovom portalu, upotrebljavaju sintagmu „naše vreme“. „Došlo je njihovo vreme“

      To „njihovo vreme“ traje već više od deceniju, čitavih 13 godina.
      Zasluge za sunovrat FK Partizan, u ogromnoj meri je na nametnutim rukovodiocima (Čitaj, krmak Vazura).
      Ali, bez obzira na sve. Taj Vazura je onde kao „Osigurač“, da se slučajno ne desi nesto neprefvidjeno, kao za vreme Marka Nikolica, kada ni nameštenu titulu nisu uspeli da osvoje.
      To je ta jedna jedina u poslednjoj deceniji za Partizan.
      E, tu je već ovaj krmak, da to spreči za svaki slučaj.
      Ukoliko se uzmu u obzir sledeće činjenice.
      Ogroman novac koji se sliva u Zvezdu.
      Sudijska organizacija. Ništa, ni više ni manje, samo ona dva poslednja derbija.
      To su slika i prilika fudbala (sporta u celini) , u Srbiji danas.
      I kada se na sve to doda i sabotaža iznutra, od strane rukovodećih lica.
      Pa 11 Ronalda i Mesija da smo imali u timu, mi prvenstvo osvojili ne bi.

      Al, zato sledi Evropa, gde sve prethodno kada reč o Zvezdi pada u vodu. I onda dolazi šamar istine i realnosti za njih.
      Odatle i ono 32-gi od 32 tima.

  3. Ovaj nije ni za Teleoptik a kamoli za Partizan,sve izdajnici i poltroni u službi režima koji naravno radi za zvezdu

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.