OSTALE LIGE FUDBAL
Tadić s dve asistencije obeležio dolazak među “orlove”, ali je Ajaks prikočio

Prošli vikend bio je golgeterski berićetan za “orlove”. Njihovim putem, ali onim što najbolje radi, asistencijama, krenuo je Dušan Tadić. U neočekivanom remiju Ajaksa na gostovanju Emenu (3:3), kapiten naše reprezentacije bio je dvosruki dodavač za golove.
Na meču Herenven – Kambur, naša kladionica nudi kvotu 2.80 za igru 1-1.
Obe asistencije išle su ka 20-godišnjem Kenetu Tejloru. Najpre u osmom, pa u 21. minutu. posle ranog vođstva domaćina. Na 3:1 za šampiona povosio je Bergvajn, ali je u nastavku usledila rapsodija Emena.
Važnu ulogu u povratku odigrao je Rišairo Živković. Zvezdin promašaj je u 58. smanjio na 2:3, a konačan rezultat postavio je Buhuari u 84. minutu.
Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.