Budimo u kontaktu

Ostali sportovi

TO JE TAJ SRPSKI MENTALITET Tijana Bošković “priziva” finale: Želimo da budemo nepobedive do kraja!

Djordje Miljanic

Objavljeno

,

Popularna Tića je dobila reč! Ona je posle nove pobede njenog nacionalnog tima govorila o onome šta im predstoji, o očekivanjima, kao i o samom meču sa starim protivnicama.


Brazil: Na meču Korintijans – Atletiko-PR, naša kladionica nudi kvotu 2.30 za igru ug 3+.


Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije je ostvarila novu pobedu na Svetskom prvenstvu, ovoga puta protiv Turske. Ona je do svog devetog trijumfa stigla sa 3:0 u setovima, a najbolja igračica na terenu je, po običaju, bila Tijana Bošković, koja je na svom kontu imala 23 poena:

– Želele smo da završimo ovu utakmicu što je pre bilo moguće. Srećne smo što smo uspele još jednu da završimo sa 3:0. Mislim da smo odigrale dobro u prvom setu i prvoj polovini drugog. U trećem setu naša koncentracija nije bila na nivou, ali sam srećna što smo se vratile i na kraju pobedile – započela je priču ona, pa se potom osvrnula na to što Srbija još uvek ne zna za poraz na turniru:

– Želimo da budemo nepobedive do kraja. Znamo da ćemo da igramo četvrtfinale i želimo ovde da ostanemo do kraja.

Takmičenje je dosta naporno…

– Na Svetskom prvenstvu se igra puno utakmica. Već smo ih odigrale devet, ali nam tek predstoje one najvažnije. Bio je ovo dug turnir, ali verujem da smo jake i da ćemo da igramo još tri utakmice i plasiramo se u finale – podvukla je Bošković, pa je za kraj odgovorila na pitanje kog protivnika bi želela u četvrtfinalu:

– Nije važno. Ukoliko želimo da igramo u polufinalu, moramo da pobedimo bilo koga.

PROČITAJTE JOŠ:

NE MOŽE IM NIKO NIŠTA Srpkinje nepobedive idu u četvrtfinale! Pala je i stara mušterija

VN JAPANA Ferstapen na pol poziciji

Kliknite da ostavite komentar

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.