OSTALE LIGE FUDBAL
TRANSFER KARIJERE Bivši fudbaler Partizana seli se u Rusiju

Sjajan transfer srpskog fudbalera koji je godinama važio za jednog od najtalentovanijih igrača u partizanovoj omladinskoj školi. Reprezentativac Srbije kroz sve mlađe kategorije ima novi klub. Nemanja Glavčić, momak koji se nije predugo zadržao u Humskoj, potpisao je ugovor sa ruskim Himkijem i napravio iskorak u karijeri.
On u Premijer ligu Rusije stiže iz Hrvatske gde je poslednje dve i po godina sa mnogo uspeha nosio dres Slaven Belupa i uspeo da se potvrdi kao jedan od najboljih igrača kluba u tom periodu.
Nemanja je u Hrvatsku stigao nakon tri godine u Spartaku iz Subotice, a pre toga je nosio dres Partizana i filijale Teleoptika. Za prvi tim crno-belih odigrao je dva meča u Superligi i jedan u Kupu Srbije, ali je ubrzo sa klubom sporazumno raskinuo saradnju.
Inače, Glavčić igra na pozicijama u veznom radu, najviše kao centralni vezni igrač, ali može da pokrije još nekoliko delova terena. Posle 18 kola ruske Premijer lige ekipa Himkija zauzima poslednje mesto na tabeli sa samo 14 osvojenih bodova. Ovaj tim nije daleko od opstanka, pošto timovi u bezbednoj zoni imaju samo tri boda više.
Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.