Ostali sportovi
EVROPSKI PRVAK NASTAVLJA KA TRONU Hrvatska lako sa Grcima, u polufinalu je čeka “srpski dželat”

Nije bilo problema za domaćina. Čak i lakše nego što se očekivalo srušili su svetskog vicešampiona.
Naša kladionica nudi kvotu 1.85 da će na meču Čikago – Golden Stejt biti ubačeno više od 227 poena.
Hrvatska je u četvrtfinalu ubedljivo savladala vaterpoliste Grčke sa 13:8 (3:3, 2:3, 4:0, 4:2). Neizvesnost je bila samo u prvom poluvremenu, ali je domaćin šampionata u trećem delu igre rešio pitanje pobednika meča.
Mrežu Grčke tresli su Marinić i Kragić po dva puta, a u listu strelaca upisali su se još Harkov, Vukićević i Fatović. Sa druge strane, golove su postigli Genedijunas, Fontulis, Papanastasiju, Kalegoropulos, Agriropulos i Kakaris.
Protivnik Hrvatske u polufinale biće Mađarska. Aktuelni šampion sveta je u četvrtfinalu izbacio našu reprezentaciju posle boljeg izvođenja peteraca.
ČETVRTFINALE
Mađarska – Srbija 15:14
Španija – Rumunija 24:7
Hrvatska – Grčka 13:8
Italija – Crna Gora (u toku)
Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.