SRBIJA FUDBAL
HIT IZJAVA IGORA DULJAJA I ja sam viši od nekih svojih igrača, a nisam visok!

Primio je dosta golova Partizan u poslednje vreme. Čak deset na poslednje četiri prvenstvene utakmice. Dobar deo lopti koje su završavale u mreži crno-belih dolazio je posle prekida.
NEMAČKA: Verder dočekuje Lajpcig u 18.30, a kvota kladionice MaxBet na tip 4+ je 2.20.
Svestan je toga trener crno-belih Igor Duljaj. Govoreći o tom problemu strateg “parnog valjka” dao je komičnu izjavu. Uporedio je svoju visinu sa nekolicinom fudbalera.
– Moramo da popravimo prekide. Imali smo nekad visoke igrače, da ne nabrajam. Sad su tu Aldo Kalulu, Gajas Zahid, Bibars Natho… I ja sam viši od njih, a nisam visok – izjavio je Duljaj.

Aldo Kalulu, Nemanja Trifunović i Gajas Zahid (Foto: Starsport)
I blago je pogrešio. Sa 175 centimetara viši je od Zahida (173 cm) i Kalulua (166 cm), ali nije od Bibarsa Natha (177 cm).
Osvrnuo se Duljaj i na pad forme njegovog tima. Samo jedna pobeda u poslednje četiri utakmice razlog je što Crvena zvezda u 171. večiti derbi (sreda, 18.00) ulazi sa dva boda prednosti.
– Sve je pitanje koncentracije. Teško je da bilo koja ekipa drži ritam utakmica. Ekipa koja je u padu forme teško može da se vrati od 0:2 i od 3:2. Stigli smo to protiv Radničkog, jurili i četvrti gol, nismo imali vremena. Pad forme je normalan u sportu i u životu imamo uspone i padove – rekao je trener Partizana.
Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.