
Crvena zvezda je u drugom kolu Superlige Srbije savladala Vojvodinu rezultatom 3:1, ali je utakmica na stadionu „Rajko Mitić“ donela i jednu zanimljivu priču koja je mnogima promakla.
Naime, kapitenske trake na obe strane nosili su fudbaleri koje povezuje isti klub – FK Mladost iz Bačkog Jarka.
Mirko Ivanić predvodio je Crvenu zvezdu, dok je Dejan Zukić bio kapiten Vojvodine. Obojica su u različitim periodima nosila dres Mladosti iz Bačkog Jarka, odakle su nastavili put ka najvećoj sceni srpskog fudbala.
Za klub iz Bačkog Jarka to predstavlja veliko priznanje i potvrdu da su kroz njegove redove prolazili igrači koji su kasnije izrasli u lidere dva najveća srpska kluba.
Iz Mladosti su se tim povodom oglasili emotivnom porukom, istakavši da su ponosni što su upravo Ivanić i Zukić, nekadašnji igrači njihovog kluba, danas kapitenski predvodili Crvenu zvezdu i Vojvodinu.
„Mirko i Dejane, Mladost Bački Jarak je ponosna na vas! Vaš uspeh je ujedno i inspiracija svim dečacima koji danas nose dres našeg kluba i sanjaju da jednog dana zaigraju na velikoj sceni“, poručili su iz kluba.
View this post on Instagram

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.