
Crvena zvezda u sredu od 20 časova na stadionu „Rajko Mitić“ dočekuje Larne u revanš utakmici drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona, a iz kluba je upućen poseban poziv navijačima da tribine oboje u crveno-belo.
Posle ubedljive pobede od 4:0 u prvom meču, šampion Srbije želi da pred punom Marakanom potvrdi plasman u narednu rundu kvalifikacija. Upravo zato pokrenuta je akcija kojom se svi zvezdaši pozivaju da na stadion dođu u dresovima Crvene zvezde i zajedno naprave atmosferu za pamćenje.
Marakana je godinama sinonim za vrhunski fudbalski ambijent, a iz kluba veruju da će i ovoga puta slike sa tribina obići Evropu. Navijači koji dođu u klupskim dresovima biće deo posebne koreografije i jedinstvenog spektakla.
Za sve koji još nemaju zvanični dres, klub podseća da ga mogu nabaviti u Red Star Shopu i spremno dočekati još jedno evropsko veče na najvećem srpskom stadionu.
Jasna poruka iz Ljutice Bogdana glasi – svi putevi vode na Marakanu

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.