Budimo u kontaktu

EVROLIGA

POTREBAN JE ZVEZDI Hanga poslao poruku navijačima u vezi sa povredom (FOTO)

Dejan Prlina

Objavljeno

,

Adam Hanga (Foto: Starsport)

Za sada ne ide onako kako se priželjkivalo na Malom Kalemegdanu uoči početka Evrolige. Posle 12 kola Crvena zvezda ima osam poraza. Možda krene na bolje, nikad se ne zna.


EVROLIGA: Kvota naše kladionice na pobedu Partizana protiv Armanija (20:30) je 1.47.


U periodu od oko mesec dana Crvena zvezda nije mogla da računa na Branka Lazića i Adama Hangu. To se i te kako osetilo na igri u odbrani. Na teren se vratio kapiten, ali ne i Mađar.

Zbog povrede kolena u meču sa Budućnošću Adam Hanga ne igra još od početka novembra. Naporno radi u teretani, ali još nije siguran kada će da zauzme mesto u timu. Sigurno je da ga će šef struke Janis Sferopulos da ga oberučke dočeka jer je Adam Hanga i te kako potreban timu.

Primio sam mnogo poruka u vezi sa mojom povredom. Hvala svima. Svakog dana se osećam bolje. Još ne znam tačan dan povratka, ali radim izuzetno naporno kako bi se to godoilo što pre – napisao je Hanga na Instagramu.

Foto: Printksrin/Instagram/hangaadamonline

2 Komentara

1 komentar

  1. Bobo

    07.12.2023. at 16:35

    Zvezdi više niko ne pomaže, Zvezda je na žalost samo učesnik EL, i nema tih pojačanja koja mogu nešto da promene. Polako sklapati ekipu za sledeću sezonu pod uslovom da nekako igramo EL jer ako jedan iz ABA bude išao od toga nema ništa jer je groblje za koplje iznad nas i staviti prst na čelo i dobro razmisliti šta i kako dalje. Ovo je katastrofa šta se radi za debele pare.

  2. savo

    08.12.2023. at 13:21

    pod hitno izbaciti davidovca gedraitisa lazica kuzmica lazarevica…

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.