OPCIJA VIŠE ZA FLIKA Barsin vezista se vraća iz povrede – da li će da igra protiv Zvezde?

OPCIJA VIŠE ZA FLIKA Barsin vezista se vraća iz povrede – da li će da igra protiv Zvezde?
Hansi Flik (Foto: Beta/AP)

Crvena zvezda je plasmanom u Ligu šampiona omogućila svojim navijačima priliku da u Beogradu gledaju najveće zvezde svetskog fudbala. Između ostalih, na „Marakani“ će da gostuje i Barselona.


LIGA NACIJA: Izrael – Italija (20.45), kvota na tip 3+ u kladionici Maxbet iznosi 1.55


Katalonci su definitivno jedan od favorita za osvajanje i sigurno je da će da budu ogroman motiv crveno-belima da se pokažu protiv njih.

Šef stručnog štaba Hansi Flik je napravio odličnu ekipu, rezultati su fantastični, a sada je dobio još jednu sjajnu vest. Naime, mladi vezista Gavi bi trebalo uskoro da se priključi ekipi.

Spain’s Gavi Paez reacts after injuring his leg during the Euro 2024 group A qualifying soccer match between Spain and Georgia at Jose Zorrilla Stadium in Valladolid, Spain, Sunday, Nov. 19 23, 2023. (AP Photo/Manu Fernandez)

On je tokom prošle sezone doživeo kidanje prednjih ukrštenih ligamenata. Dugo se oporavljao, a kako navode španski mediji, mogao bi da zaigra upravo protiv Zvezde 6. novembra.

Povezane vesti

Liga Evrope: Milenkovićev Notingem na korak do finala

Fudbaleri Notingem Foresta napravili su korak ka plasmanu u finale Lige Evrope. Oni su u prvom meču polufinala kao domaćini pobedili Aston Vilu sa 1:0 (0:0). Okršaj dva premijerligaška kluba bio je očekivano zanimljiv i tvrd. Odlučio je samo jedan gol i to sa bele tačke. Postigao ga je Kris Vud u 71. minutu. Pre...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.