ŠPANIJA

Barselona mesec dana bez mlade zvezde

,

Barselona i Mančester junajted su odigrali sjajan prvi meč šesnaestine finala Lige Evrope (2:2). Domaćin je poveo, gost preokrenuo, a konačan rezultat postavio je Rafinja, petnaestak minuta pre kraja.

Na meču Đirona – Almerija, naša kladionica nudi kvotu 3.50 za igru GG2.

Ipak, u smiraj prvog poluvremena koje je završeno bez golova, viđen je detalj koji je uznemirio sve u Barseloni. U 41. minutu teren je morao da napusti Pedri, mlada zvezda ekipe Ćavija Ernandeza. Samo dan kasnije, španski mediji su objavili i da će 20-godišnji vezista morati da odsustvuje četiri nedelje.

– Težak udarac za klub. Pedri je bio u sjajnoj formi i imao je ključnu ulogu u sadašnjem nizu utakmica bez poraza – saopštila le Barselona.

Pedri će svakako morati da propusti revanš u Mančesteru, ali i nekoliko utakmica u La Ligi u kojoj ekipa ima osam bodova prednosti u odnosu na Real. barselona je u seriji od 17 utakmica bez poraza u svim takmičenjima. Poslednji put je izgubila još 26. oktobra od Bajerna u grupnoj fazi Lige šampiona.