
Prijateljska utakmica u Turskoj između Crvene zvezde i Altaha prekinuta je u 22. minutu zbog jakog nevremena. Od početka se igra po jakoj kiši, a kada je počeo da pada grad, glavni sudija je poslao igrače u svlačionicu.
Iako je utakmica počela u prepodnevnim časovima, bilo je nemoguće za igru. Jaka kiša i tmurno vreme su smanjili vidljivostt, pa su morali da se upale i reflektori. Nedugo posle prekida odlučeno je da se meč neće nastaviti.
Nije viđena neka sadržajna utakmica, a Zvezda je jedinu šansu imala u desetom minutu. Posle asistencije Filipa Falka, Rišairo Živković je pogodio prečku.
Ovo je bila četvrta i poslednja provera crveno-belih na pripremama u Antaliji. Prvo su remizirali sa Mariborom (1:1), pa su savladali LASK iz Linca (2:1), a u ponedeljak su izgubili od Šahtjora iz Donjecka (3:2). Prvobitno je planirano da poslednji rival bude Šahtjor iz Soligorska, ali beloruska ekipa nije doputovala u Tursku.
Na taj način su završene tronedeljne pripreme Zvezde u Turskoj. Oni se ovog četvrtka vraćaju za Beograd, a na startu prolećnog dela Superlige dočekuju Čukarički. Taj meč se igra 12. februara.
Obradović burno pozdravljen u Badaloni, potom se čuli uzvici na srpskom (VIDEO)
IGRE Pogodi minut prvog gola na meču Atletik Bilbao – Real Madrid




Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.