
Fudbaler Juventusa Glejson Bremer podvrgnut je operaciji levog kolena i odustvovaće određeno vreme sa terena, saopštio je torinski klub.
Juventus nije saopštio koliko će brazilski defanzivac odsustvovati, a italijanski mediji preneli su da bi Bremer u decembru mogao da se vrati na teren.
– Bremer je podvrgnut artroskopiji medijalnog meniskusa levog kolena. Procedura je protekla savršeno i fudbaler će narednih dana početi rehabilitaciju kako bi nastavio profesionalne aktivnosti – navodi se u saopštenju crno-belih.
„Gazeta delo Sport“ i „Skaj“ su preneli da će 28-godišnji Bremer odsustvovati pet do šest nedelja. Bremer je zbog ozbiljne povrede istog kolena prošlu sezonu završio već u oktobru.
Juventus je već bez defanzivca Huana Kabala, koji zbog povrede desne butine odsustvuje mesec i po dana.
Juventus je peti na tabeli Serije A posle tri uzastopna remija. Crno-beli su odigrali nerešeno u pet uzastopnih utakmica u svim takmičenjima.
Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.