
Za manje od dva sata startuje nova sezona u grupnoj fazi Lige šampiona. Otvoriće je grupa „G“ u kojoj je naš predstavnik Crvena zvezda. U premijernom meču će koplja da ukrste Jang Bojs i Lajpcig.
LIGA ŠAMPIONA Od 18.45 Jang Bojs dočekuje RB Lajpcig. Kovta na „keca“ u kladionici MaxBet je 1.68.
EVROPSKI FUDBAL KAO BESMRTNO ČUDOVIŠTE
Pred dvoboj sa Nemcima oglasila se grupa navijača „mladih momaka“. Oni su osuli paljbu po svim rivalima iz grupe „G“ i okrivili ih za sve prljavo u svetskom fudbalu. Nisu poštedeli ni srpskog šampiona Crvenu zvezdu:
– Ovo je trebalo da bude lep dan, ali umesto da se bavimo planovima za gostovanje, navijače Jang bojsa okupiraju druge teme još od žreba. Evropski fudbal je odavno postao biznis vredan milijarde i milijarde evra, a u poslednje vreme postao je samo još komercionalniji. Pretvorio se u besmrtno čudovište. Čitave države izvode naizgled neprimetno pranje novca kupovinom i velikih i malih klubova, Svetsko prvenstvo dobijaju zemlje koje krše sve tekovine demokratije i ljudska prava, razne vrste ‘tatica’ kupuju sebi i sinovima klubove radi zabave, a da o sportu ne znaju baš ništa“, piše u proglasu objavljenom na društvenim mrežama.

ZVEZDA I GASPROM SU SPONZORI RUSKE VOJSKE
Oni su rivale optužili da su „mašine za pranje novca“.
– Svi oni od fudbala žele samo profit, a utakmice doživljavaju kao običan marketinški događaj. Sastav naše grupe G sačinjavaju primeri bolji od najboljih. U društvu marketinškog projekta zvanog Lajpcig, koji od prvog dana postoji i takmiči se kao pokretni bilbord, nalaze se i klubovi koji uprkos bogatoj tradiciji zaslužuju svaku kritiku. Nedavne istrage samo su potvrdile ono što znamo o Mančester sitiju, da su postali mašina za pranje para prinčeva iz Ujedinjenih Arapskih Emirata, koji su u fokusu javnosti i zbog kršenja ljudskih prava. Čak nam i Crvena zvezda i njen sponzor ‘Gazprom’, osvedočeni finansijer ruske vojne agresije prema Ukrajini, pokazuje da je fudbal prljaviji nego ikada. Zarada, korupcija, pranje novca, moderno ropstvo su kao ‘dobar dan’ za klubove, ali i za UEFA i FFA, koji čine da sve to postane sastavni deo fudbalske igre. Ujedinjeni, želimo da ponudimo alternativu komercijalizaciji fudbala, kojim dominiraju reklame, sponzorstva i razni investitori. Ujedinjeni, ustajemo u odbranu sporta, u ime svih kojima su u srcu lopta, teren, stative i prečka – stoji u saopštenju grupe „Ostkurve“.


Rekoše švajcarci čistih ruku, uvek neutralna priča, a prljav novac u njihovim bankama
Bla bla bla truc truc truc . . . Oni koji su uvek „neutralni“ nasli da pricaju o agresijama .
Slava RUSIJI
Vi ce te nesto da pricate.nemate svoj maternji jezik.vi ste nemci po nacionalizmu.a zna se dobro ko su nemci.vi ste propaganga siptara koji igraju za vasu navodnu drzavu.vi bre nepostojite kao nacija.i zapamtite svabe bolimo Ruse i oni su nasa braca po svemu i po pravoslavlju.jeziku.po svemu.uvek uz bracu Ruse
E zato ce i biti zadnji u grupi!
Gde ste bili stoko Svajcarska kada je NATO ubijao neduzne srpske civile i neduznu srpsku decu?
Ko ovde propagira vojnu agresiju zna se vrlo dobro!
Jeste li vi morali da ovo napisete pod pritiskom ili ste bez imalo morala i casti?
Sramota…
Sta vi mislite i zamisljate da ste?
Vi ste neko ko najmanje sme da se javi i prica o parama a pogotovo o bilo cemu drugom!
Imate privilegiju da igrate u grupi sa dva osvajaca EVROPSKOG I SVETSKOG PEHARA u klubskom fudbalu i umesto da uzivate vi hulite!
E pa zbog ovoga treba svi da vam napune mrezu do vrha!
Djubrad pogana, ljubitelji fasista I siptara!