VLAHOVIĆEVI „PORODIČNI PROBLEMI“ Italijani otkrili o čemu je reč?

VLAHOVIĆEVI „PORODIČNI PROBLEMI“ Italijani otkrili o čemu je reč?
Dušan Vlahović (Foto: Starsport)

Otkazao je Dušan Vlahović selektoru Draganu Stojkoviću Piksiju i nije igrao za reprezentaciju protiv Španije i Danske u Ligi nacija. Kao razlog zbog kojeg ne može da se odazove, napadač Juventusa je naveo „porodične probleme“.


LIGA NACIJA: Češka dočekuje Ukrajinu (20.45), a kvota naše kladionice na igru X je 3.25.


O čemu je tačno reč, nije (bilo) poznato. Selektor Stojković je na konferenciji rekao da ne želi da ulazi u privatnost. Postavljalo se pitanje, ipak, kako to da Vlahović može da igra za Juventus, a ne može za reprezentaciju.

Italijanski mediji sada su (možda) i otkrili o čemu je reč. Dobro, takvi problemi možda i ne mogu da se baš u potpunosti podvedu pod „porodične“, ali razumljivo je da su mu razlog za brigu.

Naime, kako navode, radi se o tome da Juventus pregovara s Vlahovićem oko novog ugovora. Italijanski velikan želi našem napadaču da smanji trenutni ugovor, prema kojem trenutno zarađuje 12.000.000 evra i važi do leta 2026. godine.

Vlahović bi po novom ugovoru zarađivao od 9.000.000 do 10.000.000 evra neto, s tim da bi bonusi bili veći nego pre. Čini se da su to problemi zbog kojih je Vlahović odlučio da propusti ovaj ciklus Lige nacije, a ostaje da se vidi kakav će da bude rasplet na relaciji Vlahović – Juventus.

Povezane vesti

OTKRIVAMO Piksi blizu da postane ponovo selektor

U Nagoji je nedavno dočekan kao „fudbalski kralj“. Navijači su ga pozdravili ovacijama na otvaranju novog stadiona (kapacitet oko 30.000 mesta). Publika je pokazala da im mnogo znači dolazak Dragana Stojkovića. Postao je legenda, kao igrač i posle trener sa kojim je osvojena jedina titula u Džej ligi. Pored svečane ceremonije bilo je i radnih...

3 komentara

  1. Dok god je ovakvih rodoljuba među nama, crno nam se piše. A čini mi se da znam gde je igrao, ništa čudno!

  2. Izgleda da vise glavni igraci nece da igraju dok je piksi selektor prvi rucnu potegao tadic

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.