
Bliži se meč sa Crvenom zvezdom. Osam dana uoči susreta dva prvaka Evrope, došlo je do velike promene u redovima rumunskog šampiona.
FCSB je odlučio da funkciju sportskog direktora preuzme Florin Černat. Dobro poznato ime u fudbalskom regionu posle sedam godina obavljanja iste funkcije u fotelji Voluntarija, prihvatilo je poziv učesnika Lige Evrope. Ćernat je tokom igračke karijere nastupao za mnoštvo klubova, među kojima se svakako izdvajaju Dinamo Kijev, turski Rize i Hajduk Split.
– FCSB želi Florinu dobrodošlicu u crveno-plavu porodicu i mnogo uspeha zajedno sa nama – napisali su su u kratkom saopštenju zaposleni u klubu iz Bukurešta. Crveno-beli su domaćini sledećeg četvrtka na stadionu „Rajko Mitić“.
View this post on Instagram

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.