Budimo u kontaktu

SRBIJA FUDBAL

PROBUĐENA ZVER Bamidele dao još dva gola za Vojvodinu

Radomir Djurovic

Objavljeno

,

Jusuf Bamidele (Foto: Starsport)

Jusuf Bamidele se nalazi u odličnoj formi. Nigerijski fudbaler je dao četiri gola za Vojvodiniu u pobedi nad Novim Pazarom (4:0) u Superligi. Sada je pokazao da to nije slučajnost.


PREMIJER LIGA: Od 20:30 igraju Everton – Vulverhempton, a u kladionici MaxBet je kvota na pobedu domaćina 2.20.


Vojvodina i Grafičar sastaju se na “Karađorđu” u osmini finala Kupa Srbije, a Novosađani posle prvog poluvremena vode sa 2:1. Oba gola za domaće je dao Bamidele.

Jusuf Bamidele je dvostruki strelac za Vojvodinu (Foto: Starsport)

On je postigao prvi gol u trećem minutu, a izjednačio je Luka Nikolić u osmom. Nigerijac je u 26. minutu ponovo doveo u vođstvo “lale”. Tako je postigao šest golova za manje od nedelju dana.

Kliknite da ostavite komentar

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.