Budimo u kontaktu

ŠPANIJA

U ŠAMPIONSKOM STILU Real sa pet golova demolirao Alaves (VIDEO)

Radomir Djurovic

Objavljeno

,

Džud Belingem (Foto: Beta/AP)

Real je nedavno osvojio titulu Španiji, ali to ne znači da ima opuštanja. U 36. kolu La lige Madriđani su na svom terenu deklasirali Alaves sa 5:0 (3:0).


LA LIGA: U sredu od 19:30 igraju Sevilja – Kadiz, a u kladionici MaxBet je kvota na pobedu domaćina 1.90.


Utakmica nije imala rezultatski značaj ni za jedne, ni za druge. Kao što smo napomenuli, Real je novi šampion Španije, dok je Alaves u sredini tabele, bez šanse da se domogne Evrope, a ne treba da se brine ni za opstanak.

Domaći su pitanje pobednika rešili u prvom poluvremenu kada su postigli tri gola. Poveli su preko Džuda Belingema u 10. minutu. Potom su golove dali Vinisijus Žunior u 27. i Valverde u prvom minutu sudijsk nadokande.

Pobedu su overili Vinisijus Žunior u 70. minutu i Arda Guler u 81. Treba reći da je Belingem, pored gola, imao i dve asistencije.

LA LIGA, 36. KOLO

Utorak

Osasuna – Majorka 1:1 (1:0)

(Monkajola 14 – Darder 65)

Real – Alaves 5:0 (3:0)

(Belingem 10, Vinisijus Žunior 27, 70, Valverde 45+1, Guler 82)

Đirona – Viljareal 0:1 (0:0)

(Traore 59)

Sreda

19:30 Rajo Valjekano – Granada

19:30 Sevilja – Kadiz

22:00 Selta – Atletik Bilbao

22:00 Hetafe – Atletiko Madrid

Četvrtak

19:30 Las Palmas – Betis

21:30 Almerija – Barselona

22:00 Sosijedad – Valensija

Standings provided by Sofascore
Kliknite da ostavite komentar

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.