ITALIJA
KAKO NA ŠAMPIONA? Mihajlović protiv Intera bez kompletnog tima!

Prvo kolo Serije A u novoj godini otvoriće duel Bolonje i Intera. Srpski trener Siniša Mihajlović u “matine” terminu od 12.30 dočekuje njegov nekadašnji klub Inter, a pred utakmicu je suočen sa ogromnim problemom.
Iz različitih razloga, Mihajlović ne može da računa na 11 igrača. Dakle, na kompletan tim! Zbog korona virusa izostaju Medel, Santander, Van Hojdonk, Vinjato, Mola, Viola, Domingez i Hiki, dok Šuten ne može da igra zbog povrede.
Zbog obaveza na predstojećem Afričkom kupu nacija, odustvovaće Musa Barou (Gambija) i Ibrahima Mbaje (Senegal).
Na drugoj strani, vladajući šampion će takođe da bude značajno oslabljen. Edin Džeko ima koronu, dok Hakan Čalhanoglu odrađuje žute kartone.
NEČUVENO Novak u pritvoru! Oduzeli su mu mobilni telefon i zabranili svaki kontakt
RASULO U JUNAJTEDU Ceo tim želi da ode! Igrači nemaju pojma ko im je trener…
Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.