NAŠI TENISERI
Kirjos pitao: Gde je moja večera? Novak nagovestio da bi mogao da zaigra u Njujorku!

Godinama je Nik Kirjos slao “otrovne strelice” ka Novaku Đokoviću. Sasvim iznenada, baš u skladu sa njegovom igrom koja je prepuna neočekivanih poteza, Australijanac se zimus, tokom košmara u Melburnu, pretvorio u Novakovog saveznika.
ATP Njuport: Naša kladionica nudi kvotu 2.10 da će Bublik i Sok da odigraju manje od 23 gema.
Odličan odnos zadržali su i pred finale Vimbldona. Najpre su se sreli na treningu, a potom je pala i opklada. Dogovorili su se da pobednik plati večeru.
Međutim, večere nije bilo. Novak je imao obaveze na tradicionalnom šampionskom balu, a za to vreme je Kirjos organizovao privatnu zabavu.
Ipak, Australijanac nije odustao.
– Gde je moja večera – upitao je Kirjos na Tviteru.
Ubrzo je stigao Đokovićev odgovor.
– Izvini druže. Zvao sam sve restorane u Londonu u nedelju uveče, i nije bilo slobodnih stolova. Plaćam večeru u Njujorku.
Djokovic to Kyrgios:”Dinner is on me in NYC” 👀🧐🙏 pic.twitter.com/lw8H90LvFS
— THE JOKER(S) 🃏🇷🇸 (@SerbsInSports) July 12, 2022
Ove reči Novaka Đokovića su možda nagoveštaj da bi ipak mogao da se pojavi na poslednjem Grend slemu sezone, US Openu. Prema sadašnjoj situaciji, Novak ne može da igra u Njujorku, jer vlasti SAD zabranjuju ulazak nevakcinisanim osobama. Ipak, moguće je da se nešto promeni do 29. avgusta kada počinje turnir.
Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.