LIGA KONFERENCIJE Lacio, Ludogorec i AEK Larnaka sa minimalcima na revanše! (VIDEO)

Branko Sekulovic

,

Sergej Milinković Savić u meču sa ekipom Kluža (Foto: FK Lacio)

Veče minimalaca u Ligi konferencije. Sva četiri meča od 21.00 završena su rezultatom 1:0, a jedini trijumf na strani ostvario je Partizan trijumfom u Kišinjevu nad ekipom Šerifa. Ludogorec, Lacio i AEK iz Larnake stekli su prednost pred revanše.

Brazil Karioka: Na meču Vasko – Botafogo, naša kladionica nudi kvotu 2.25 za igru ug 3+.

Zanimljivo je bil o u Rimu. Lacio je savladao Kluž, a gol odluke postigao je Ćiro Imobile u četvrtom minutu nadoknade prvog poluvremena. Lacio je gotovo ceo meč odigrao sa desetoricom, pošto je Patrik u 15. minutu dobio crveni karton. Sergej Milinković-Savić bio je u startnoj postavi Rimljana i dobio je žuti karton u 43. minutu.

Prednost od 1:0 pred revanš ostvario je i Ludogorec, savladavši Anderleht na svom terenu. Tijago je pogodio u devetom minutu na asistenciju Despodova. Identičan rezultat viđen je i u Larnaki, gde je kiparskli klub savladao Dnjipro golom Garsije šest minuta pre kraja.