
Reprezentacija Srbije je u 14:30 otišla sa niškog aerodroma „Konstantin Veliki“ u Andoru, gde je u utorak, 14. oktobra očekuje duel sa domaćinom u okviru kvalifikacija za Prvenstvo sveta.
Zbog objektivnih okolnosti, došlo je do promena na spisku putnika za Andoru. Za ovaj duel izostaju Nikola Milenković (zbog umora i velikog opterećenja koji je imao u prethodnom takmičarskom periodu), Luka Jović (obnovljena povreda desnog primicača), Predrag Rajković (bol u predelu desne natkolenice, na mestu gde je operisan pre četiri meseca), Andrija Živković (bol u levoj natkolenici, istegnuće levog kvadricepsa) i Dragan Rosić (povišena temperatura).
Nova imena su Luka Lijeskić (Radnički, Kragujevac), Vuk Draškić (Crvena zvezda) i Mihajlo Cvetković (Anderleht). Cvetković je pre nekoliko dana dao dva gola u pobedi omladinske reprezentacije.


Ovo je vrhunac beznađa i tuge, za našu državu i reprezentaciju, Bata zove rezervne igrače koji su rezerve u svojim klubovima,on ih zove u reprezentaciju, teško će mo mi iz ovog blata u koje su nas uvalili ovo kriminalci