SRBIJA FUDBAL
Još korak do novog trenera! Na Banovo brdo stiže…
Rezultati kroje sudbinu trenera. Superliga je prava trenerska vrteška, koja je radila i na Banovom brdu.
ŠPANIJA: Sevilja u 21.00 dočekuje Osasunu, a kvota kladionice MaxBet na igru 3+ je 2.12.
Posle minulog kola u kojem je izgubio na domaćem terenu od Spartaka (2:1) Čukarički je ostao bez trenera, pošto je došlo do rastanka sa Goranom Stanićem. Ipak, nazire se njegov naslednik.
Klupi “brđana” najbliži je Marko Savić. Sa upravom Čukaričkog je razgovarao u nedelju, a u ponedeljak razgovori treba da budu nastavljeni i tom prilikomse očekuje da se postigne dogovor.
Inače, Marko Savić je u Superligi do sada predvodio Voždovac i Železničar iz Pančeva.
Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.
Bgd
02.12.2024. at 13:18
Hahahahahahahahahaha….pa koji je ovo cirkus. Isti ljudi se rotiraju između klubova i to po nekoliko puta. Ovo nema ni u Ekvatorijalnoj Gvineji.
Milan
02.12.2024. at 13:59
Bravo za mladog trenera.Samo napred Marko💪
Mile
02.12.2024. at 14:12
Nije problem što ne zna, nego što ne zna da ne zna