
Kapiten Juventusa i italijanske fudbalske reprezentacije Đorđo Kjelini pozitivan je na koronavirus, saopštio je torinski klub.
ENGLESKA: Kvota naše kladionice na igru GG u meču Čelsi – Liverpul (17:30) je 1.65.
– Igrač poštuje sve mere, nalazi se u samoizolaciji, u skladu sa zdravstvenim protokolom – navodi se u saopštenju kluba.
Prema navodima medija 37-godišnji odbrambeni fudbaler je ranije ove nedelje otišao u izolaciju, nakon što je bio u kontaktu sa zaraženom osobom. Juventus je u petak saopštio da su dvojica igrača, Karlo Pinsoljo i Artur Melo pozitivni na korona virus.
Torinski tim će prvi meč u ovoj godini igrati 6. januara, na svom terenu protiv Napolija.


Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.