
Američki košarkaš ostaje u redovima tima iz Kneževine. Posle produžetka saradnje sa Majkom Džejmsom, uprava Monaka rešila je da dobre partije snažnog centra nagradi novim ugovorom.
Zadovoljstvo dve strane krunisano je produžetkom saradnje. Nekadašnji igrač Orlanda, Donte Hol, potpisao je novi, trogodišnji ugovor sa ekipom Monaka.
Nastavkom saradnje sa bivšim studentom Alabame, „kneževi“ su rešili pitanje pod obručem na duže staze. Popularni „Donta Air“ je prošle sezone u proseku beležio osam poena uz pet skokova.
View this post on Instagram
Izabranike Saše Obradovića je jedan meč prošle sezone delio od plasmana na fajnal for, a pojačanja koja su pristigla u redove Monaka ovog leta jasno govore da su u Kneževini spremni za iskorak. Do sada su u klub stigli Okobo, Lojd i Braun.
PROČITAJTE JOŠ:
BIĆE TEŠKO Radnički i Čukarički saznali rivale u kvalifikacijama za Ligu konferencije
STANKOVIĆ: Nikoga ne potcenjujemo, ali i ne precenjujemo, od nas sve zavisi!


Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.