PREMIJER LIGA Revija lepih golova u Votfordu i važna pobeda “tobdžija” (VIDEO)

,

Saka postiže drugi gol za Arsenal (Foto: Beta/AP)

Blistale su “tobdžije” na Vikaridž Roudu, ali su u završnim minutima strepele za pobedu. Ipak, sačuvana su tri važna boda u borbi za Ligu šampiona: Votford – Arsenal 2:3 (1:2).

Španija: Na meču Betis – Atletiko Madrid, naša kladionica nudi kvotu 2.15 za igru ug 3+.

Poveo je Artetin tim rano, golom Norvežanina Edegora. Domaćin je brzometno izjednačio, strelac je bio Kućo, a prednost gostima vratio je Saka, na asistenciju Lakazeta. Sva tri gola bile su majstorije.

Odlično je Arsenal počeo drugo poluvreme, a reviju lepih pogodaka nastavio je Martineli. Lakazet je odložio loptu, a Brazilac savršeno preciznim udarcem pogodio mrežu.

Završnicu meča začinio je Sisoko. Velemajstorski je prevario štopera Vajta i zaključio seriju fudbalskih čarolija.

Imao je Votford vremena da potpuno šokira “tobdžije”. Ipak, gosti su uspeli da odbrane pobedu kojom su, bar privremeno, preskočili Junajted. Pred “stršljenovima” je krajnje neizvesna bitka za spas.