PROBLEM? Novi igrač Crvene zvezde dao gol, pa isključen zbog uličarskog poteza (VIDEO)

,

Svaka medalja ima dve strane. Onu svetliju je budući napadač Crvene zvezde Piter Olajinka pokazivao tokom većeg dela sezone, pa i na gostovanju Slavije iz Praga Liberecu. Uostalom, postigao je gol za 1:1.

Italija: Naša kladionica nudi kvotu 2.60 za pobedu Verone na gostovanju Sampdoriji.

U nastavku je Slavija postigla još jedan gol i tako prestigla gradskog rivala Spartu na tabeli. Međutim, u finišu je viđena nemila scena. Zbog sukoba sa protivničkim fudbalerom i zbog udaranja glavom, Nigerijac je u 89. minutu isključen.

U dubokoj nadoknadi, Liberec je uspeo da dođe do izjednačenja. Slavija je zadržala prvo mesto, ali je propustila šansu da sledeće kolo dočeka s dva boda viška.

Biće Olajinka svakako veliko pojačanje za Zvezdu. Ali, s mirnijim nervima.