EVROLIGA
REČI KOJE ĆE DA RAZBESNE “GROBARE” “Partizan je poslao poruku da je 12. u Evropi, Tajrik se previše busa u grudi”

Posle dve ubedljive pobede Partizana nad Asvelom i Olimpijom iz Milana u duplom kolu Evrolige nastala je euforija među navijačima crno-belih. Pre svega zbog načina na koje su pobede izvojevane. Autoritativno, ubedljivo, sa stilom.
NBA liga: Majami u 02.00 dočekuje Denver, a kvota kladionice MaxBet na tip 1 je 1.75.
Međutim, ima i onih koji gledaju surovu realnost, a među njih spada i košarkaški analitičar Vlade Đurović. On je mišljenja da nema potrebe za euforijom jer je Partizan još daleko od cilja, a to je najmanje plasman u plej-in.
– Sad će partizanovci da kažu šta ti imaš naše igrače da analiziraš, ali eto i njima koji prate drugačije košarku, da analiziramo kako je i šta je. Partizan sada ima prijatnu situaciju, bolju nego pre, ali ne da se pada u euforiju, Partizan je poslao poruku Evropi, kome je poslao, kada je i dalje 12. Olimpijakos je poslao poruku, rekao Panatinaikosu da je prvi u Evropi – rekao je Đurović gostujući na TV Arena sport.

Vlade Đurović (Foto: Starsport)
Međuti, iskusni trener smatra da je Partizan u najboljem momentumu još od gostovanja Realu u Madridu u četvrtfinalu elitnog takmičenja.
– Partizan ima šest kod kuće i šest na strani, mora sve kod kuće da dobije i dve na strani da bude u Top 10. Ovo je najbolji momenat Partizanov u Evroligi od onda kada je Panter napravio onu glupost protiv Reala. Vraća se atmosfera, Dejvis je bolje shvatio uloge i svi igrači. Svi su u boljem momentu. Ne treba nam euforija, obični navijači misle da je gotovo, da idemo u Abu Dabi, da treba da kupujemo karte.
BRAUN NAJSTANDARDNIJI
Ne dopadaju se Đuroviću reakcije centra crno-belih Tajrika Džonsa.
– Tajrik preteruje malo svojim busanjima, pumpanjem mišića pred publikom, ali to pali publiku, protivnika može da iritira, bio je dobar u skoku, vraćao je zicere, protiv Asvela je imao jedno od najatraktivnijih zakucavanja. Ali nema visine, nema tehnike.

Tajrik Džons (Photo by Federico Zovadelli/Euroleague / Getty Images)
Pohvalio je bivši trener FMP, OKK Beograda i mnogih drugih klubova izdanja Sterlinga Brauna i Karlika Džonsa.
– Ova utakmica je ostavila na mene mnogo jači utisak nego Asvel, bili su ubedljiviji, baš ubedljiviji. Ja mislim da treba da se napravi analiza igrača sada. U prvom poluvremenu je Armani dobio i rekao sam da Partizan ima šansu, igrali su dobro. Onaj Bolmaro što je pogodio trojke, nije mogao to da nastavi. Drugo poluvreme je Partizan dodao gas protiv Milana. Ovaj Karlik Džons je odigrao dva meča slabije, pa je počela sumnja, ali se vratio. Ovo što Braun radi, kada je pobeđivao sve utakmice, on je najstandardniji, Braun je kada se podele njih dvojica, imao fantastičan prodor u levu i desnu, mnogo jači je u levo – poručio je, između ostalog, Đurović.
Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.
dr exelov svedok
17.01.2025. at 19:28
Ma šta kažeš, mnogo se busa? A limenkari se ne busaju? Stakleni Neda,krivoglavi,a tek onaj glavati i buljavi pacov iz Brazila? Polupani ne balavi mnogo. Što ne komentarišeš 2 namerna promašena slobodna bacanja Gudurića protiv fmp-a,a ni to im nije pomoglo,opet su pukli na kraju.
Aca
17.01.2025. at 22:46
Al si ti oboleo decak…
Doka
17.01.2025. at 19:45
Samo smo čekali kad ces da se javiš,ali nabio si u g….u preko 70 godina i još nisi shvatio kako pravi navijači partizana doživljavaju partizan…..
Paja Baksis
17.01.2025. at 20:10
Ma koga briga za vase misljenje,svi ste vi eksperti svi do jednog,pogotovo onaj sa konjskom glavom andjus,izvinjavam se konjima to su plemenite zivotinje,a vecwras ako izgubi mezimce sledeca utakmica 5000 ljudi u areni jer su to nqvijaci rezultata.
igokea2007
18.01.2025. at 01:11
pofamflas nam,a i glavatom dobili smo veceras.pa pa