ŠPANIJA

SERIJA A Elče ispada, ali za sobom povlači još nekog…

,

Teško da fenjerašu u La Ligi ima spasa. Kako i da bude, kada je iz 17 kola skupio pet bodova, bez pobede. Ipak, može da se desi da za sobom u Segundu povuče još nekog: Kadiz – Elče 1:1 (1:0).

Meksiko: Na meču Klub Leon – Nekaksa, naša kladionica nudi kvotu 3.10 za igru 1-1.

Domaćin je, bar privremeno, izašao iz zone ispadanja već u sedmom minutu kada je pogodio Okampo. Taj rezultat ostao je na snazi do 81. minuta kada je za remi pogodio Pons. Remi koji je za domaćina bio ravan porazu.

Oba tima su ostala u crvenoj zoni. Rekosmo, Elčeu teško da ima spasa. Za Kadiz ima nade, ali bodovi u ovakvim utakmicama su mu preko potrebni.