UPORNOST SE ISPLATI Vlahović doneo pobedu Juventusu na Sardiniji! (VIDEO)

,

Posle kratkog zastoja, mašina za golove ponovo radi. Doduše, bio je to slučajan gol, ali ne bi se desio da nije bilo upornosti. Pogotkom Dušana Vlahovića, “stara dama” je došla do pobede na Sardiniji: Kaljari – Juventus 1:2 (1:1).

Na meču Napoli – Fjorentina, naša kladionica nudi kvotu 2.80 za igru 1-1.

Domaćin je vodio od 10. minuta, strelac je bio Žoao Pedro. U poslednjem minutu prvog poluvremena izjednačio je De Liht, a u 75. je na scenu stupio Vlahović.

Iako je defanzivac Kaljarija bio bliži lopti, Vlahović nije odustajao. Srpski napadač je zapravo izblokirao rivala u nameri da otkloni opasnost i lopta se od njegove noge odbila u mrežu.

Bio je to peti Vlahovićev gol otkako je zimus obukao dres Juventusa i prvi posle kraće “suše” u derbiju protiv Intera. Gol vredan tri boda.