DRUGAČIJE NIJE MOGLO Zvezda se oprostila od dvojice centara

DRUGAČIJE NIJE MOGLO Zvezda se oprostila od dvojice centara
Košarkaši Crvene zvezde (Foto: Starsport)

Spadaju u red onih koji su označeni kao promašaji. Prosto, navijači su od njih očekivali više. Crvena zvezda se danas oprostila od dvojice igrača.


PRIJATELJSKI MEČ: Portugalija i R. Irska sastaju se u utorak (20.45), a kladionica MaxBet nudi kvotu 2.20 na tip 4+.


Reč je o centrima Majku Tobiju i Grediju Gilespiju. Amerikanac sa slovenačkim pasošem bio je deo tima od početka sezone za nama, bivši as Bajerna priključio se ekipi u decembru prošle godine. Obojica iz Beograda odlaze sa osvojena tri trofeja – Kup Srbije, ABA liga, Superliga Srbije.

KK Crvena zvezda Meridianbet obaveštava javnost da Majk Tobi i Fredi Gilespi nisu više članovi našeg kluba. Obojica igrača imali su ugovore koji su istekli sa poslednjom utakmicom našeg tima u takmičarskoj sezoni 2023/24. Klub ovom prilikom želi da se zahvali Majku i Frediju na svemu što su učinili noseći dres Crvene zvezde, ali i predstavljajući naš klub van terena. Posvećenost koju su pokazali kao deo ovog kluba i tima do poslednjeg dana, čak i kada su mogli da se vrate svojim kućama i imali dozvolu kluba za to, govori da smo izabrali dobre ljude koji su stavili interes Crvene zvezde i tima ispred svojih ličnih – naveo je šampion ABA lige i Srbije.

Povezane vesti

Problem za Alimpijevića: Najbolji igrač pokidao Ahilovu tetivu

Fenerbahče i Bešiktaš, koji uspešno vodi selektor Srbije Dušan Alimpijević, igraju finalnu seriju turskog plej-ofa. Posle dve utakmice kojima je Fenerbahče bio domaćin rezultat je 1:1, serija se seli na drugi kraj Istanbula, ali će tim srpskog trenera biti značajno oslabljen. Tokom druge utakmice, najbolji igrač Bešiktaša Džona Metjuz je doživeo potpuno kidanje Ahilove tetive...

Kraj posle samo šest meseci: Luka Mitrović napustio šampiona Rusije

Luka Mitrović više nije košarkaš CSKA iz Moskve. Ruski velikan saopštio je da je saradnja sa srpskim centrom završena, svega šest meseci nakon što je stigao u redove jednog od najtrofejnijih evropskih klubova. Mitrović je u Moskvu došao u decembru 2025. godine, a tokom boravka u dresu CSKA odigrao je 46 utakmica i prosečno beležio...

Kraj epizode u Partizanu: Kalates stigao u Solun, ostao je još samo potpis

Nik Kalates nalazi se na korak od novog angažmana nakon završetka epizode u Partizanu. Prema navodima grčkih medija, iskusni plejmejker stigao je u Solun, gde bi uskoro trebalo da završi poslednje formalnosti i potpiše dvogodišnji ugovor sa PAOK-om. Za 37-godišnjeg košarkaša to će biti povratak u grčku košarku posle šest godina. Poslednji put u domovini...

Ludilo u Grčkoj: Doskorašnji igrač Partizana se unosio u lice treneru, PAO preživeo, idemo u majstoricu (VIDEO)

Zbog njega je nastao haos u Partizanu. Sada je napravio skandal i tokom četvrte utakmice finala grčkog plej-ofa koju je posle dva produžetka dobio „zeleni“ tim – Panatinaikos – Olimpijakos 93:86. Imali su crveno-beli dve prilike da osvoje pehar, drugi na parketu arhineprijatelja. Pamtiće se promašaji Vezenkova, ranih pet ličnih Nana, ali i situacija iz...

7 komentara

    1. 🤣
      ono kad debil tumbas lupi…istekli im ugovori necemo ih, cao zdravo…nego dje ti kaboklo tudjmane ? 😂 nba kaminski ? nba douzer ? naneli iz fenerbahcea ? sto bezi aleksa ? sto pobezme vukcevic ? sto vas tuzi jaramaz govnomaz ? 🤣 sto ne isplatite macvana ? sto ne platite porez 9 miliona ?

      1. Ti nekoga nazvati „debilom“, može biti samo kompliment, ili pohvala.
        Jer ti si sinonim za debila ovde.
        Odatle i ne vidiš sarkazam ili šalu u mom komentaru.
        Da si igrao košarku , bar na časovima fizičkog umesto što tapkaš po ovoj tastaturi. Znao bi da u košarci, kao i u bilo kom drugom ekipnom sportu, postoji predvidjeni, limitirani, broj igrača. Ne može neograničeni broj ni da igra, a nerezonski je ni da se plaća.
        Odatle, da bi neko došao, neko mora i da ode. Tako je u svim ekipama . U FMP ili Partizanu ili bilo kom drugom klubu .
        A, vidim i da postavljaš neka pitanja. Iz zabrinutosti ili čega li već ne. Pa da ti se odgovori, da ne čamiš uzalud brinući.
        Da krenemo redom:

        -Kaboklo?
        Imao čovek obaveza oko sudskog ročišta, u vezi svog deteta .
        S’obzirom da si debil, kakav jesi. Ne znaš i nikada saznati nećeš. Šta znači, imati svoje dete.
        I gde je u tom slučaju , sport, bilo koja ekipa, takmičenje ili bilo šta drugo na ovom svetu. Sve je neuporedivo, kada se pokusa porediti sa , svojim detetom.
        Još uvek pod ugovorom. Valjda ostaje i naredne sezone.
        Iako i da je otišao, ne bi bila neka prevelika šteta.

        *Kaminski?
        Istekao mu ugovor, nije zadovoljio svojim dosadašnjim partijama.
        Ima neke razlike izmedju ova dva igrača FMP-a i Kaminskog?!?
        Zanimljivo, al od koga je i nije .

        *Douzer?
        Identično kao i Kaminski.
        Istekao ugovor, nije ponudjen novi.
        Postoji izjava Douzera o vremenu provedenom u Partizanu, kao i o Željku Obradoviću.
        Jednostavno, nije zadovoljio. Oslobadja mesto za nekog drugog.

        Naneli?
        Brine te Naneli? 😁
        Nemoj ti da brineš za Nanelija.
        Još dugo će on vama da deli vaspitne 😉.

        Aleksa Avramović?
        Ne znam . Možda ti tako svestrano informisan, znaš nešto što niko drugi ne zna?! 😉
        Aleksa je igrač Partizana, pod ugovorom. Sem ukoliko Čika Željko ne kaže drugačije i dovede bolju zamenu 😉

        Tristan Vukčević?
        Dečko otkupio svoj ugovor, jer bio pod ugovornom obavezom, a dobio ponudu iz NBA.
        Pametan potez. I za Tristana i za klub.

        Ognjen Jaramaz?
        Dečko se u ovom mandatu, jednostavno nije snašao. Malo je reći , nije snašao. Više je donosio lošeg, no dobrog . Pokušao da izadje pre ugovora. S’obzirom da Partizan plaća sve u roku, (a ne kao drugi). Pogrešio, pokajao se..Al, sa prvim minutima nakon završenih obaveza, dobio , slobodno (iako je Partizan, da je hteo, mogao da ga zadrzi).
        Nije, jer umesto njega treba doći neko, neuporedivo kvalitetniji .

        Mačvan?
        Isplaćen, sem ukoliko ti ne znaš nesto drugačije .

        *Što ne platimo porez. Pa onda nekih 9 miliona eura (hoćeš ti ovako da lupetas, nije ti strano).
        Ne plaćamo, da bi ti imao noćne more od tog Partizanovog duga za porez 😁
        Budi spokojan i mirno spavaj.
        Partizan, NIKADA neće sebi dozvoliti ono što doživela nekadašnja Zvezda .
        NIKADA i NIKOME, neće prodavati, ustupati, svoje ime, svoj grb, svoju istoriju. I sve što prati jedan brend i jedno ime u svetu košarke, kakvo je Partizan .
        Od 9m eura duga. Uplaćeno je 6m.
        Od preostalih 3m, očekuje se da budu otpisane kamate na odredjenom iznosu duga. I da to bude još 1.5 miliona eura .
        Zašto se i tih 1 5 miliona eura ne isplati do nule, do poslednjeg centa
        Iskreno, ne znam ni ja.
        Ali i ja, možda ne bas u meri kao Ti (Tolika zabrinutost za Partizan i nije bas u granicama normale).
        Dakle i ja ne mogu da dočekam da se isplati još tih 1.5m i da Partizan konačno bude na nuli što se tiče bilo kakvog duga .
        A nije da nije bilo predloga da se da se podje putem , ugašene Zvezde i da se tako zavrnu poverioci.
        Ali, Partizan je..Partizan.
        U suprotnom, ne bi ti bio toliko zabrinut, kao što je primetno da jesi.
        Pa da moram ovako taksativno da ti odg i objasnim 😉

        Živ ti nama bio, jesi donekle i „zanimljiv“ lik

        Ako te još nešto muči u vezi Partizana, slobodno pitaj 😉

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.