EVROKUP
BEZ MILOSTI PREMA BIVŠEM KLUBU Radonjićev Bahčešehir savladao Budućnost

Košarkaši Bahčešehira pobedili su Budućnost u Podgorici sa 92:75 (26:20, 19:29, 25:7, 22:19) u petom kou Grupe A Evrokupa. Timu, koji sa klupe vodi nekadašnji trener Crvene zvezde i Budućnosti Dejan Radonjić je ovo četvrta pobeda i deli prvo mesto na tabeli sa Gran Kanarijom.
Budućnost je pretrpela treći poraz i prekinula niz od dve pobede. Turski tim je vodio od starta, a Podgoričani su sredinom drugog perioda prešli u vođstvo i na poluvremenu vodili sa 49:45. Ipak, domaći su u trećoj četvrtini postigli samo sedam poena.
Najbolji u pobedničkom timu bio je Aksel Butijele sa 21 pooenom i 12 skokova, dok je nekadašnji igrač Partizana Džejlin Smit ubacio 20. Kod domaćih je Flečer Megi ubacio 23 poena.
Cedevita Olimpija nastavlja sa odličnim igrama. Slovenački tim je ostvario četvrtu pobedu jer je u Grčkoj pobedio Aris sa 82:75 (23:24, 14:24, 17:13, 28:14). Sada je treći na tabeli Grupe B, dok je Aris na osmom mestu.
Aris je početkom trećeg perioda imao 12 poena viška (51:39), ali su gosti iz Ljubljane uspeli da preokrenu. Najefikasniji je bio Jaka Blažič sa 19 poena, a pratio ga je Devin Robinson, koji je postigao 18. Kod domaćina je najbolji bio Vasileos Topiopulos sa 17 poena.
Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.