ŠPANIJA

LA LIGA Atletiko izbegao novu bruku! Gubio sa igračem više, pa se izvadio u završnici (VIDEO)

Djordje Miljanic

,

Žoao Feliks je bio strelac jedinog gola za Atletiko (Foto: Screenshot / Twitter)

Loše se stvari dešavaju za crveno-beli deo Madrida. Već je doživeo debakl u Ligi šampiona od koga se, po svemu sudeći, nije oporavio.

PREMIJER LIGA: Naša kladionica daje kvotu 2.10 na pobedu Liverpula protiv Totenhema u Londonu. Ova utakmica počinje u 17.30.

Atletiko Madrid je u velikoj krizi, zbog čega su mnogi zatražili ostavku trenera Dijega Simeonea. Koliko je u lošem stanju trenutno, pokazala je i utakmica 13. kola La lige, na kojoj je jedva izvukao nerešeno protiv Espanjola na svom terenu i to sa igračem više!

Na kraju je bilo 1:1 (0:0), a nadoknada vremena u drugom poluvremenu je iznosila čak osam minuta. Uprkos tome, domaći nisu uspeli da postignu drugi gol i ostvare pobedu.

Leandro Kabrera je dobio crveni karton u 28. minutu, što znači da su “jorgandžije” imale skoro celu utakmicu da dođu do pogotka i eventualno sva tri boda. Ne samo što se to nije dogodilo, već su ga i primili od Serđija Dardera u 62! Da se ne dogodi potpuna bruka postarao se Žoao Feliks, koji je poravnao rezultat 16 minuta kasnije.

Standings provided by Sofascore

SERIJA A Lukić strelac za vođstvo, ali Torino pao u Bolonji (VIDEO)

LIGA 1 Najprijatnije iznenađenje prvenstva se dobro držalo… Do 81. minuta! PSŽ se provukao u završnici (VIDEO)