LA LIGA Elče vodio, Barsa preokrenula! Katalonci slave VAR i Depaja (VIDEO)

Branko Sekulovic

,

Pike i Serhio nadskočili igrača Elčea (Foto: Beta/AP)

Fudbaleri Barselone iščupali su pobedu na gostovanju Elčeu – 2:1, iako su na poluvremenu gubili. Preokretom u nastavku makar na kratko stigli su do treće pozicije na tabeli La Lige.

Brazil Paulista: Na meču Bragantino – Botafogo, naša kladionica nudi kvotu 1.95 za igru ug 2-3.

Očekivali se da dobru formu u poslednje vreme, Barsa demonstrira i na ovoj utakmici, ali je domaćin odigrao vrlo čvrsto, posebno u prvom poluvremenu. A iz jednog lepo izrađenog napada u 44. minutu, domaći su iznenadili favorizovanog gosta i poveli golom Fidela.

Posle 15 minuta igre u drugom poluvremenu Barselona je stigla do izjednačenja golom Toresa, a u 82. minutu sudija nije reagovao na igranje rukom u šesnaestercu jednog igrača Elčea, ali jeste reagovao VAR. usledilo je gledabnje snimka, da bi konačna odluka šokirala domaće – penal za Barselonu. Siguran sa 11 metara bio je Depaj koji je tako doneo Kataloncima tri nova boda.