
Mislav Oršić je jedan od ljubimaca navijača Dinama. To je i razumljivo, jer oni još pamte het-trik protiv Totenhema u Ligi Evrope prošle sezone, koji je Zagrepčane odveo u četvrtfinale.
Ovog januara oni su se uznemirili jer se pojavila informacija da je za Oršića ozbiljno zainteresovan Barnli. Ponuda je primamljiva i čelnicima hrvatskog šampiona, pa postoji mogućnost da se 29-godišnji ofanzivni vezista preseli u Englesku.
Zbog toga su navijači ispred kuće u kojoj živi Oršić u Zagrebu okačili transparent sa porukom: „Nemoj ići od nas, okolo svuda je tama.“ U pitanju su stihovi pesme splitske grupe Daleka obala „Noć je prekrasna“. Ispod su dodali „Orša, ostani“.
Fotografiju sa porukom je objavio hrvatski sajt Index, a možete da je pogledate OVDE.
Oršić je rođen u Zagrebu, a seniorsku karijeru je počeo u Interu iz Zaprešića. Promenio je nekoliko klubova, što u Hrvatskoj, što u inostranstvu, a član Dinama je od 2018. godine. Za reprezentaciju Hrvatske odigrao je 14 utakmica i dao je jedan gol.
SAZNAJEMO Nikolić napustio Zvezdine pripreme u Antaliji, zna se i zbog čega


Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.