Budimo u kontaktu

SRBIJA KOŠARKA

OSTVARIO SVOJ SAN Jaramaz uživa u dresu reprezentacije: Lepo je kada živiš nešto o čemu si maštao

Djordje Miljanic

Objavljeno

,

Ognjen Jaramaz (Foto: Starsport)

Jedan od junaka pobede protiv Grčke je na konferenciji za medije dobio aplauz od strane predstavnika medija. Preuzeo je odgovornost kada je bilo važno, odigrao je sjajno i hrabro… Sve što jedan trener ili navijač želi da vidi od igrača.


SRBIJA U petak od 18 časova Mladost GAT dočekuje Novi Pazar. Gosti su u velikom usponu forme, a dvojka u kladionici MaxBet je 2.55.


Nekoliko fantastičnih poteza u ključnim momentima utakmice kvalifikacija za Svetski kup protiv Grčke, Ognjena Jaramaza je postavilo u red najboljih na terenu dvorane “Štark arena” u četvrtak uveče.

Kao takav, bio je idealan sagovornik za predstavnike medija, te je bio poslat na konferenciju posle meča kako bi odgovarao na pitanja:

– Bila je ovo sjajna pobeda za nas kada se zna šta se sve desilo. Bilo je jako teško, nadali smo se da možemo u 40 minuta da pobedimo, ali najbitnije je da pobedimo. Sada imamo meč sa Turskom koji je jako bitan i želeo bih da kažem da nismo imali sreće sa povredom Micića koji je jedan od naših najboljih igrača i nadamo se da će se uskoro vratiti – počeo je Jaramaz, pa dodao:

– Sama utakmica je za nas bila jako važna. Kada se Vasa povredio ostali smo sa kraćom rotacijom i okolnosti su bile takve da sam morao da preuzmem veću odgovornost nego do sada. Motivacija je i pre toga bila visoka, samo sam bio svestan da smo izgubili jako važnog igrača i da mporam da uradim nešto da nadomestim njegov izostanak – rekao je Jaramaz.

Jednom prilikom Ognjen Jaramaz je izjavio da mu je san da se sa reprezentacijom Srbije popne na balkon Skupštine. Sada će možda imati tu priliku, s obzirom da se ističe kao važan “šraf u mašineriji” Svetislava Pešića:

– Lepo je, veoma je lep osećaj kada sam u prilici da živim nešto o čemu sam ranije maštao. Naravno, daleko je medalja, daleko je uspeh, moramo da se usredredimo na sledeću utakmicu i kvalifikacije – naglasio je Jaramaz.

Kliknite da ostavite komentar

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.