PREMIJER LIGA Rašford zbog discipline sedeo na klupi, pa ušao i doneo pobedu “crvenim đavolima” (VIDEO)

,

Rašford je doneo pobedu Junajtedu (Foto: Beta/AP)

U 16. kolu Premijer lige Mančester junajted je kao gost pobedio Vulvs 1:0 (0:0). Junak “crvenih đavola” bio je Rašford, koji je utakmicu počeo na klupi.

Na meču Fulam – Sautempton, naša kladionica nudi kvotu 2.80 za igru ug 4+.

Doneo je engleski reprezentativac pobedu Mančester junatedu protiv Notingem Foresta, ali umesto da bude starter protiv “vukova” našao se na klupi. Naime, zbog kršenja discipline izgubio je mesto startera.

Ipak, mučio se Mančester junajted, pa je Erik ten Hag morao da ubaci napadača u drugom poluvremenu, a ovaj mu je vratio golom za pobedu u 76. minutu. Bila je to školska akcija koju je posle asistencije Fernandeša u gol pretvorio Rašford. Brzonogi špic je gol postigao i u 84. minutu, ali je posle pregledanog VAR snimka ustanovljeno da je loptu u mrežu poslao rukom i taj gol je poništen.

Na kraju 1:0 za “crvene đavole” i nastavak borbe za Ligu šampiona. Borba za titulu je za sada daleko, ali…