
Bolonjezi ne briljiraju na internacionalnoj sceni, ali su bar do sada bili dosta uspešni „kod kuće“. Ipak, seriji na Apeninskom poluostrvu je došao kraj i to od strane ekipe koja je novajlija u „palakanestru“.
NBA LIGA: Kvota naše kladionice na pobedu Atlante protiv Čikaga je 1.80. Utakmica počinje u 00.30.
Najveće iznenađenje u dosadašnjem toku italijanske Serije A se dogodilo u nedelju, kada je Virtus na svom terenu poražen od strane Skafatija (77:84), ekipe koja je kroz najveći deo svog postojanja bila amaterska i retko kada se takmičila u elitnom rangu takmičenja.
Ove sezone se kao povratnik ponovo obrela u „palakanestru“ i uspeo je da skine „veliki skalp“ slavnim Bolonjezima, koji su uložili ogromnu svotu novca u dovođenje kvalitetnih igrača, a sve zbog ponovnog nastupa u Evroligi.
Zanimljivo je da je Skafati imao solidan broj svojih navijača u dvorani „Segafredo arena“, pa su zajedno sa svojim ljubimcima znali kako da proslave ogroman trijumf.
Ipak, stvari nisu onakve kakve su mnogi očekivali. Istina, situacija nije tragična za crno-bele s obzirom na to da im je ovo bio prvi poraz u domaćem šampionatu, dok su na međunarodnoj sceni na donjoj polovini tabele.
Ostaje da se vidi kakva će da bude reakcija trenera Serđa Skariola i njegovih pulena u nastavku sezone. Nema sumnje da su im potrebne određene modifikacije u igri kako ne bi dolazilo do ovakvih senzacija.
PROČITAJTE JOŠ:
NEIZVESNOST Juventus čeka Vlahovića, a navijači brinu… Ne samo zbog povrede!
Francuzi „zakucani“ uz TV, Englezi se tešili u pivu, Marokanci privođeni u Parizu


Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.