GRUPA B Sevilja skoro kao Zvezda… Imala je 2:0, PSV preokrenuo za 25 minuta, uz autogol Gudelja (VIDEO)

,

Nemanja Gudelj tokom meča sa PSV (Foto: Beta/AP)

Malo ko se u Andaluziji nadao ovakvom raspletu. Sevilja je posle 47 minuta utakmice imala dva gola viška i nadu da može do grupne faze. Ekipa iz Andaluzije je sve upropastila u završnih pola sata utakmice,  PSV  je preokrenuo i slavio – 3:2 (0:1)!

Liga Evrope: Na meču Atalanta – Brajton, naša kladionica nudi kvotu 2.60 za igru ug 1P2+.

Sevilji nije pomogao ni Serhio Ramos. Legendarni štoper je pogodio posle centaršuta Rakitića u 24. minutu i bio je to njegov povratnički gol i prvi za matični klub posle 18 i po godina. Poslednji put je pogodio neposredno pred odlazak u Real, 14. maja 2005. protiv Sosijedada.

Sve je izgledalo bajkovito po Sevilju kada je početkom nastavka pogodio i En Nesiri. Ipak, ubrzo se sve i urušilo.

Lukas Okampos je u razmaku od tri minuta dobio dva žuta kartona i morao je napolje, a gosti su to surovo iskoristili. Saibari je smanjio, Gudelj pogodio sopstvenu mrežu za izjednačenje. Lopta ga je pogodila na gol liniji i tu ništa nije mogao. Pepi je u nadoknadi šokirao “Ramon Sančez Pishuan”.

Nemanja Gudelj je na terenu proveo ceo meč i imao je nesreću da postigne autogol. Marko Dmitrović je ispred gol linije bio od prvog do poslednjeg minuta.