
Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije na najlepši mogući način stavila je tačku na učešće u ovogodišnjoj Ligi nacija. Izabranice koje su igrale pred domaćom publikom u beogradskoj Areni savladale su selekciju Holandije sa maksimalnih 3:0 (25:23, 25:19, 25:15) u poslednjem meču preliminarne faze.
Nakon subotnjeg trijumfa nad Nemačkom, naše devojke su zadržale visok nivo igre i za samo sat i 15 minuta rutinski odradile posao protiv „lala“. Holandija je kakav-takav otpor pružila samo u prvom setu, dok je u nastavku meča na terenu postojao samo jedan tim.
Penjaroja ostao bez projektovanog lidera: Turci preoteli Amerikanca kog je Partizan želeo
Udarni trio Srbije pružio je fantastičnu partiju. Najefikasnija u našim redovima bila je Nina Čajić sa čak 19 osvojenih poena, Aleksandra Uzelac je pratila sa 17, dok je mlada Anja Zubić dodala 12 poena.
Srbija je takmičenje u ovogodišnjem izdanju Lige nacija završila sa skorom od pet pobeda i sedam poraza, što nažalost nije bilo dovoljno za plasman na finalni turnir. Borba za trofej i završni turnir Lige nacija igraće se u Makauu od 22. do 26. jula.
Ništa od Zvezde: Bivši igrač Valensije izabrao Japan, deda uzalud planirao povratak!

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.