STOLICA: Ne brine me rezultat, brinu me povrede!

,

Ilija Stolica (Foto: FK Partizan)

Partizan je u prvoj pripremnoj utakmici u Sloveniji doživeo poraz od Kluža. Bio je to i debi Ilije Stolice na klupi crno-belih. Trener srpskog vicešampiona nije zabrinut igrom, ni rezultatom, već povredama.

Argentina: Na meču Boka Juniors – Union Santa Fe, naša kladionica nudi kvotu 2.70 za igru 1-1.

– Teško je analizirati u par minuta, ali desilo se ono čega smo se pribojavali – povrede. To me malo zabrinjava, rezultat je sad u drugom planu. Rival nije stvorio nijednu ozbiljnu šansu, primili smo taj gol nesrećno. Ali moram da priznam da na tehničke greške ne obraćam mnogo pažnju. Momci preuzimaju rizik i svaka im čast. Momci koji su izgurali 90 minuta posle dve nedelje trenažnog procesa, to je fenomenalno – kaže Ilija Stolica.

Povratnik u Humsku Zlatan Šehović je upravo zbog povrede morao da napusti teren.

– S druge strane, nadam se da ove neke povrede nisu ozbiljnije. To zabrinjava. Ne znam šta je sa Šehovićem, videćemo sad. Čim je on izašao, verujem da nije nešto što se brzo rešava, ali nadamo se da će ipak biti tako.

Ekipa će već od sutra da bude kompletnija za Igora Vujačića i Sinišu Saničanina.

– Za igrače koji stižu večeras da igraju za četiri dana utakmicu posle 10 dana odmora, opet je komplikovano. Sigurno će morati neku minutažu da izguraju, ali moramo da se snalazimo u hodu.

Video je novi trener Partizana i dobre stvari.

– Bilo je mnogo dobrih stvari. Kontrola ritme i igre, mnogo hrabrosti u igri. Kada pokušavate da napadate i igrate. Mnogo zanimljivih igrača, koji nisu za mene iznenađenje, ali me raduje to što sam pomenuo – rekao je Ilija Stolica.