LA LIGA Espanjol pobedio Seltu, Kinez brži od sudije

Branko Sekulovic

,

Kinez Li Vu slavi pobedonosni gol protiv Selte (Foto: FK Espanjol)

Navijači u Španiji su se ovog nedeljnog popodneva, izgleda, navikli na golove u poslednjim minutama, pa je posle Osasune i Espanjol stigao do trijumfa protiv Selte 1:0 (0:0) golom u samom finišu meča.

Na meču Torino – Milan, naša kladionica nudi kvotu 5.20 za igru X-2.

U duelu koji je bio prilično izjednačen, domaćin je uložio više energije na samom kraju. Raul de Tomas je propustio dve prilike, ali je Kinez Lei Vu u 89. minutu sjajno primio loptu i zakucao je u gol.

Espanjol je ovom pobedom pogao tri boda današnjem rivalu i učvrstio se u sredini tabele španskog prvenstva.