LA LIGA Pedri srušio Sevilju i doveo Barsu na drugo mesto! (VIDEO)

Branko Sekulovic

,

Dembele u prodoru ka golu Sevilje (Foto: FK Barselona/Tviter)

Fudbaleri barselone slavili su u derbiju 30. kola. Oni su na svom kamp Nou pobedili ekipu Sevilje rezultatom 1:0 i zbog bolje gol razlike probili se na drugo mesto, koje sa po 57 bodova dele sa Atletiko Madridom i svojim nedeljnim rivalom.

Naša kladionica nudi kvotu 1.90 da će na meču Sakramento – Golden Stejt biti ubačeno više od 220 poena.

Iako su mreže dugo mirovale, bila je to zanimljiva utakmica. Imali su dobre periode i jedni i drugi, kao i prilike, ali se na odmor otišlo rezultatom 0:0, koji je u potpunosti odgovarao gostima.

U drugom poluvremenu Barsa je malo pojačala pritisak što je urodilo plodom u 72. minutu, kada je Pedri zatresao mrežu što je propraćeno ovacijama navijača. Do kraja meča Barselona je mogla i da duplkira prednost, ali i da doživi neprijatno iznenađenje, ali na kraju su se Katalonci zadovoljili minimalcem i stigli na poziciju broj 2, što je njihov najbolji plasman u tekućoj sezoni.